Щоб зустріти Новий рік з позитивною енергією та залучити успіх і багатство у свій будинок, подумайте про наступні новорічні прикмети та традиції:

Грошове дерево або пластини з монетами.

Напередодні Нового року поставте грошове дерево перед вхідними дверима, щоб привабити багатство. Якщо грошового дерева немає, в якості альтернативи можна використовувати тарілку з монетами.

Відкриття вхідних дверей після опівночі.

Щоб залишити невдачу минулого року позаду, відкрийте вхідні двері після удару курантів опівночі. Вважається, що цей символічний акт дозволяє негативну енергію залишити будинок, звільняючи місце позитивним емоціям.

Склянка води біля дерева.

Тримайте склянку води біля грошового дерева або на видному місці. Ця традиція покликана запобігти бідності та голоду в сім'ї. Скло не слід знімати протягом 14 днів, щоб зберегти його ефективність.

Перевезіть 22 речі 31 грудня.

Увечері 31 грудня перенесіть 22 речі у свій будинок чи квартиру. Специфіка предметів чи їх розміщення немає вирішального значення; сам собою вчинок вважається сприятливим початку нового життя.

Повісьте на ялинку купюру.

Щоб залучити фінансовий успіх наступного року, повісьте на ялинку велику купюру. Додатково рекомендується сплатити всі борги до кінця поточного року.

Спостереження за природними явищами.

Традиційні вірування, пов'язані з напередодні Нового року, включають спостереження за природними явищами. Наприклад, якщо 1 січня буде хороша погода, вважається, що осінь буде сприятливою. Якщо у Новий рік світить сонце, це вважається ознакою майбутнього фінансового зростання.

Новорічна ялинка, що падає.

Старе повір'я говорить, що випадкове падіння новорічної ялинки є позитивною ознакою, що вказує на те, що в найближчому майбутньому сім'ю чекає щастя.

Включивши ці новорічні прикмети та традиції, ви зможете створити атмосферу позитиву та процвітання, вступаючи у новий життєвий етап у наступному році.

Читайте також:

Церковне свято 5 грудня: що заборонено робити цього дня і у кого виникнуть проблеми на роботі

Її не доведеться викидати: як правильно зберігати консервацію, якщо у вас немає льоху

Це повинен знати кожен автомобіліст: як продовжити термін служби акумулятора у вашій машині