Вся московська еліта сьогодні, 22 березня 2024 року, зібралася в підмосковному Crocus City Hall, де мав виступати гурт "Пікнік". Ось тільки хтось вирішив, що деякі росіяни не мають права насолоджуватися життям з огляду на те, як віроломно російські війська увійшли два роки тому в Україну і досі завдають болю та страждань українцям.

Так, прямо зараз невідомі зі зброєю розстрілюють відвідувачів Crocus City Hall.

За останніми даними, як мінімум 40 загиблих і більше 100 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Крім того, близько 200 людей заблоковано вогнем у будівлі Crocus City Hall, передають російські ЗМІ. Частина може бути на -1 поверсі, частина відрізана вогнем на четвертому поверсі. Будинки охоплені вогнем.

За попередньою оцінкою, площа пожежі в Crocus City Hall складає 12900 квадратних метрів. МНС планує локалізувати спалах і з землі, і з повітря.

У будівлі величезного ТЦ вже почала руйнуватися покрівля, проте пожежники не можуть приступити до гасіння та порятунку, оскільки є загроза та їхнє життя.

Влада до місця НП стягує сили ОМОН та СОБР. Крім того, на місце трагедії вже прибуло 50 бригад швидкої допомоги.

З початку нападу пройшло понад 40 хвилин.

Точних даних про нападаючих поки що немає - частина очевидців кажуть, що їх було кілька. Стріляли з автоматів, також у будівлі влаштували вибух.

До місця стягнуто сили ОМОН та СОБР.

З будівлі Crocus City Hall чути звуки вибухів. Ймовірно, розриваються газові балони усередині. Також чути обвалення конструкцій. Пожежу з повітря гасять уже три вертольоти.

Очевидець трагедії описує те, що відбувається так: "У партер Крокус сіті холу увірвалися люди в камуфляжі, як мінімум троє, відкрили стрілянину з автоматичної зброї. Після цього вони кинули гранату або запальну шашку, в результаті почалася пожежа. Люди, які перебували в залі, Щоб врятуватися від стрілянини, лежали хвилин 15-20, після чого стали вибиратися повзком».

Гурт "Пікнік" виступити не встиг - музиканти були в гримерці, коли почалася стрілянина.

Читайте також:

Після потужних обстрілів росіяни сидять без світла та моляться: що відомо про удари

Вогняне пекло в Росії: подробиці нових нальотів дронів на нафтобази

Медведєв вирішив замінити Путіна: що він запропонував Україні, перебуваючи у чаді