Командир підрозділу ЗСУ Денис Ярославський розповів, що відбувається на харківському напрямку та як противник розтягує так звану сіру зону.

При цьому військовослужбовець оприлюднив найважливіші проблеми, з якими зіткнулися ЗСУ.

Про це він написав у себе на сторінці у Фейсбук.

"Вовчанськ... складно. Сьогодні ударна аеророзвідка 1 СБ 57 бригади зупинила просування "Шторм Z", бригадна арта спрацювала чудово і добила роту Z разом з їхньою технікою вогневої підтримки. Але ворог стягує резерви. Почалися вуличні бої, оточують місто. , тому що ми можемо загинути і правду ніхто не почує. А навіщо тоді все?!

Щодо проблем з фортифікаційними спорудами, Ярославський наголосив на наступному:

"Першої лінії фортифікацій і мін просто не було. Ворог вільно увійшов у сіру зону, по всій лінії кордону, яка в принципі не повинна була бути сірою!"
За 2 роки на українському кордоні мали стояти бетонні укріплення в мінус 3 поверхи! А не було навіть хв. Ми приходимо до думки, що це чи шалене злодійство чи навмисний саботаж! Тепер ми знову втрачаємо людей, території та робимо те, що вже робили у вересні 22-го”.
Він також зазначив, що насправді деяким військовим давали на підпис акти прийому-передачі зі спорудження фортифікацій, які навіть на 30% не були готові до повноцінної здачі.