Споживачів електроенергії в Україні попереджено про заплановані відключення електроенергії 6 грудня через поточні проблеми, спричинені пошкодженням енергетичних об'єктів.

Ці відключення є частиною зусиль зі стабілізації мережі після ракетної та безпілотної атаки РФ, спрямованої на критично важливу інфраструктуру.

Для побутових споживачів:

6:00-7:00: одна черга відключень.

7:00-20:00: дві черги перебоїв.

20:00-22:00: одна черга відключень.

Для промислових і ділових користувачів:

Вимкнення електрики, фото: youtube.com
Вимкнення електрики, фото: youtube.com

5:00-23:00: буде введено обмеження на подачу електроенергії відповідно до встановлених графіків обмежень.

Масштабна ракетна і безпілотна атака 28 листопада завдала значної шкоди ключовим енергетичним об'єктам. Хоча енергетичні бригади працюють цілодобово, щоб відновити роботу, тимчасові обмеження, як і раніше, необхідні для балансування навантаження на мережу і запобігання подальшим збоям.

Енергетики продовжують невпинно докладати зусиль для якнайшвидшого відновлення пошкоджених об'єктів. Терпіння та співпраця громадян відіграватимуть важливу роль у подоланні цих проблем.

Також ДТЕК опублікував детальніші графіки відключень.

Читайте також:

Скільки не буде світла взимку: озвучено графіки відключень

На День Святого Миколая Україна "потоне" в снігопадах: погода збожеволіє – де буде найнебезпечніше

Заряджайте павербанки та готуйте свічки: завтра нові графіки відключень світла – Укренерго запровадило зміни на 5 грудня