Щоб зберегти родючість ґрунту та підготувати його до вирощування картоплі, можна використовувати різні види добрив, як органічних, так і мінеральних.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяОсь кілька рекомендацій щодо добрив:
Гній.
Восени можна використовувати свіжий коров'ячий і кінський гній. Однак, щоб тепло, що виділяється при його розкладанні, не привабило сліпушонок, найкраще вносити гній після перших заморозків.
Компост.
Компост - ще одне чудове органічне добриво, яке покращує структуру ґрунту та забезпечує рослини поживними речовинами.
Кількість органічних добрив, яке вам необхідно використовувати, залежить від стану вашого ґрунту та частоти внесення.
Для сильно виснажених ґрунтів професійні фермери рекомендують вносити 300-400 кг на 100 квадратних метрів, але зазвичай така кількість підходить для застосування один раз на два роки.
Мінеральні добрива:
Сполуки з повільним вивільненням.
Коли справа доходить до мінеральних добрив, краще використовувати з'єднання з повільним вивільненням. Деякі відповідні варіанти включають нітроамофоску, сечовину та хлорид калію.
Вони поступово вивільняють поживні речовини, забезпечуючи стабільне постачання рослин.
Перш ніж вносити будь-які добрива, рекомендується перевірити ґрунт, щоб визначити вміст у ньому поживних речовин. Таким чином, ви можете адаптувати внесення добрив до конкретних потреб вашого ґрунту.
Крім того, дотримуйтесь рекомендованих норм внесення, щоб уникнути надмірного внесення добрив, що може завдати шкоди навколишньому середовищу та рослинам.
Читайте також:
Про цей секрет знають не всі: навіщо досвідчені дачники садять буряк по краях городу
Вони стають ще доступнішими: б/в електромобілі почали дешевшати більше, ніж звичайні