Посадка огірків вимагає уваги до їхніх сусідів по городу, оскільки певні рослини можуть надавати як позитивний, так і негативний вплив на їх зростання та розвиток.

Ось список рослин, які не рекомендується садити поряд з огірками, а також деякі сприятливі компаньйони:

Рослини, що не рекомендуються поряд з огірками:

Сусідство з часником не ідеальне для огірків, тому бажано тримати їх окремо.

Хоча базилік - це трава, відома своєю здатністю відлякувати шкідників, він може заважати зростанню та розвитку огірків. Надто близька посадка може призвести до зниження врожайності огірків.

Картопля вважається небажаним сусідом для огірків, і навпаки. Рекомендується садити їх далеко один від одного, щоб уникнути негативного впливу на обидві культури.

Огірки та помідори не слід садити поряд один з одним, оскільки вони мають різні умови зростання та можуть негативно впливати на розвиток один одного.

Огірки: скрін з відео
Огірки: скрін з відео

Ароматичні трави (наприклад, базилік, кінза, орегано). Посадка огірків поруч із ароматними травами може призвести до поганого врожаю, тому краще розмістити ці трави в іншому місці.

Сприятливі супутники огірків:

Бобові (наприклад, квасоля, горох): бобові можуть бути хорошими компаньйонами для огірків, оскільки вони збагачують ґрунт азотом. Корисно садити кущі квасолі або гороху поряд з посівами огірків.

Календула — добрий сусід огірків, оскільки її квіти не лише прикрашають сад, а й приваблюють запилювачів, які можуть допомогти збільшити врожай огірків.

Кукурудза: високорослі сорти кукурудзи здатні створити мікроклімат на грядці, приносячи користь огіркам та підвищуючи їхню врожайність до 20%.

Читайте також:

Абрикос збиратимете відрами: як правильно обрізати дерева навесні для багатого врожаю

Для збирання врожаю не вистачить мішків: як підготувати ґрунт для посадки ранньої картоплі

Вам не вистачить відер для врожаю: що потрібно зробити, щоб помідори швидше дозрівали