6 листопада церква за новим календарем вшановує пам'ять святителя Павла Сповідника, патріарха Константинопольського.
Підпишись на Hyser.com.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяДень ангела сьогодні святкують: Олександр, Олександра, Антоніна, Антон, Павло, Паула, Микита, Ярослав.
Молитва до ангела хоронителя
Ангеле божий, хоронителю мій святий, даний мені на охорону! Щиро благаю тебе: просвічуй мене сьогодні, хорони від усього злого, заохочуй до добрих діл і провадь на спасенну дорогу. Амінь.
Святий Ангеле, приставлений до моєї грішної душі і до пристрасного мого життя, не покидай мене грішного і не відступи від мене за нестриманість мою. Не попусти злому духові володіти мною через пристрасті мого смертного тіла. Зміцни мої немічні сили в боротьбі з гріхами і наставляй мене на спасенну дорогу. О, Святий Ангеле Божий, охоронителю й захиснику моєї нерозкаяної душі і тіла, прости мені все, чим образив я Тебе за всі дні життя мого, і коли чим погрішив минулої ночі, захисти мене в нинішній день, і охороняй мене від усякої спокуси диявольської, щоб я ніякими гріхами не гнівив Бога мого, і молися за мене до Господа, щоб Він утвердив мене у страху Своїм і показав мене достойним рабом Своєї безмірної благості. Амінь.
Олександр — чоловіче особове ім'я. Українська форма запису грецького імені (грец. Αλέξανδρος, "захисник людей". Одне з найпоширеніших імен у світі.
У перекладі з грецької мови ім'я Олександра означає "захисниця", "надія", "відважна". Воно походить від чоловічого грецького імені Олександр, яке означає "заступник людей".
Антоніна — жіноче особове ім'я латинського походження. Версії походження: утворене від прикметника лат. Antoninus ("Антонієвий", "належний Антонію"), що походить від давньоримського родового імені династії Антоніїв (Antonius), походження якого невідоме, і за однією з версій корені сягають етруської мови.
Антон з давньоримського перекладається як "гідний похвали" або "той, що вступає в бій". Ім'я утворене від давньоримського Антоній. Так називали хлопчиків в аристократичних сім'ях, ім'я вважалося ознакою знатного роду.
Павло — християнське чоловіче ім'я. В Україні походить через церковнослов'янське і грецьке посередництво від давньоримського когномена або від особового імені Paulus ("Пауль"), утвореного від лат. paulus ("скромний", "малий").
Ім’я Паула православне, католицьке, воно латинського походження. Це ім’я — жіночий варіант чоловічого імені Павло, що означає "маленька", "скромна". У Європі ім’я Паула (Паола) тотожне імені Пола (Полла), є взаємозамінними іменами і вважаються лагідними зверненнями один до одного. У українській мові ім’я Паула вимовлялося як Павла.
Микита — чоловіче ім'я грецького походження. Через старослов'янське посередництво походить від грец. Νικήτας, утвореного від νικητής — "переможець" (від νίκη — "перемога").
Ярослав — двоосновне чоловіче ім'я слов'янського походження, етимологія від слів "яр" (ярий) і "слав" (слава), тобто "ярий славою".
Читайте також:
Це знамення! Над Дніпром небо забарвилося у колір "крові ангелів"! Перші фото
Якою має бути ваша зарплата, щоб отримувати пенсію у 5 тисяч гривень
Учасник "Битви екстрасенсів" розповів, коли в Україні настане мир: доведеться терпіти